Historia Różańca Świętego wraz z cudami doznanymi za pomocą Różańca Św.

Historia Różańca Św. wraz z cudami doznanymi za pomocą Różańca Św.

Jak szatan wciąż szuka kogo by z nas pożarł i wziął do piekła—tak Matka Najśw. szuka—kogoby zbawiła i wprowadziła do nieba. Któż bardziej po Panu Jezusie ma większą opiekę nad naszem zbawieniem, od Matki Najświętszej?
Św. Bernard powiada a za nim wszyscy pobożni pisarze powtarzają, że Bóg łask swych udziela ludziom tylko przez Maryę. Stąd wniosek—że jeżeli chcemy mieć łaskę Bożą, musimy się modlić o nią do Matki Boskiej. Święci i pobożni pisarze jednozgodnie twierdzą, że nikt nie będzie zbawiony bez pośrednictwa Maryi, a kto się zbawi, to tylko dlatego, że go wspierała Matka Boska.

Jak odmawiać Różaniec_1 Jak odmawiać Różaniec_2 Jak odmawiać Różaniec_3 Jak odmawiać Różaniec_4 Jak odmawiać Różaniec_5 Jak odmawiać Różaniec_6 Jak odmawiać Różaniec_7 Jak odmawiać Różaniec_8 Jak odmawiać Różaniec_9 Jak odmawiać Różaniec_10 Jak odmawiać Różaniec_11 Jak odmawiać Różaniec_12 Jak odmawiać Różaniec_13 Jak odmawiać Różaniec_14 Jak odmawiać Różaniec_15 Jak odmawiać Różaniec_16 Jak odmawiać Różaniec_17 Jak odmawiać Różaniec_18 Jak odmawiać Różaniec_19 Jak odmawiać Różaniec_20 Jak odmawiać Różaniec_21

x. Kłopotowski – Jak odmawiać różaniec, Warszawa 1902, s. 5-25.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *